O nás

Spoločnosť LEVITAS je rodinná firma, ktorá sa špecializuje na predaj kvalitného termo oblečenia a funkčnej bielizne, ktorá odvádza vlhkosť od pokožky a udrží vás v suchu a teple. Naše produkty využijú nie len aktívni a rekreační športovci, ale každý kto má záujem o oblečenie z kvalitného funkčného materiálu. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie od bábätiek, cez deti a mladých až po seniorov.

Ponúkame termoprádlo od renomovaných značiek vyrobené na Slovensku (Nika Intima, Winer) a v Česku (MOIRA), čím sa snažíme prispieť k podpore lokálnych výrobcov a myšlienky trvalo udržateľnej módy (slow fashion). Záleží nám na tom v akých podmienkach sú nami ponúkané produkty vyrábané.   

V našom eshope Vám pomôžeme zorientovať sa v širokej ponuke a vybrať si ten správny produkt pre každú príležitosť či aktivitu. Veríme, že aj v dnešnej dobe internetu a veľkých nákupných centier si nájdete cestu do nášho obchodíku, v ktorom sa snažíme o maximálne individuálny prístup. V príjemnej atmosfére si u nás môžete vyskúšať čo vás zaujme a spoločne určite nájdeme ten pravý kúsok pre vás. Ochotne vám poradíme a budeme sa snažiť výjsť vám v ústrety.

Pre tých, ktorí to majú do Banskej Bystrice ďaleko, sme vytvorili aj tento eshop, aby ste si mohli nakúpiť aj z pohodlia domova. Ak v ponuke práve nemáme Vašu veľkosť či farbu, neváhajte nám napísať a my Vám preveríme či a v akom čase by sme Vám tovar vedeli doobjednať. Veríme, že si u nás vyberiete a prajeme príjemný nákup.