Zľavnené produkty

Znížená cena! Dámske bambusové nohavičky Nikola - NIKA INTIMA Zobraziť väčšie

Dámske bambusové nohavičky Nikola - NIKA INTIMA

New product

Zloženie: 95% bambus, 5% elastan

Dámske bedrové bambusové nohavičky z kolekcie Nature Line od slovenského výrobcu NIKA INTIMA je vyrobené z kvalitného mäkkého bambusu s hodvábnym leskom. Ponúkame ho ako výbornú prírodnú alternatívu k syntetickému funkčnému oblečeniu. Vyrobené na Slovensku.

Viac detailov

3,25 €

-50%

6,50 €

3,25 € za 1ks

Pridať do obľúbených

Tabuľka dát

Zloženie95 % bambus, 5 % elastan
Produktová radaNIKA INTIMA Bambus

Detaily

Vlastnosti:
- prírodné antibakteriálne účinky - vlákno pri testoch dokázalo bakteriostatický účinok a schopnosť neutralizovať pachy (oproti chemickej antibakteriálnej úprave antibakteriálne funkcie bambusového vlákna nevymiznú ani po päťdesiatich praniach)
- veľká absorbčná schopnosť (3 x vyššia savosť v porovnaní s bavlnou)
- vysoká životnosť - stabilné vlákno so silnou pevnosťou a odolnosťou
- chladivý efekt - bambus pôsobí v lete chladivo na pokožku a v zime ako spodná vrstva sa nahreje a udržiava prirodzené teplo ako druhá koža - termoklimatizačný efekt
- priedušnosť - priečny profil vlákna má v štruktúre mikrootvory, ktoré zaisťujú okamžitú ventiláciu a odparujú ľudský pot v priebehu niekoľkých sekúnd.

Bambus pôsobí na pokožku upokojujúco a je preto ideálny pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou. Keďže navyše zabraňuje pôsobeniu ultafialového žiarenia je ideálny na ošatenie a bielizeň pre tehotné ženy, deti a ľudí, ktorí sú často na čerstvom vzduchu.

Materiál je tiež biologický rozložiteľný a priateľský k prírode, kedže pri pestovaní bambusu sa nepoužívajú žiadne pesticídy a umelé hnojivá a sám vyprodukuje kyslík a redukuje skleníkový efekt.

V prírodnej farbe (natural) ide o nebielený a nefarbený bambus - materiál je iba vypraný a zbavený nečistôt - neobsahuje žiadne farbivá a chemické látky.

Údržba: prať so svetlým alebo bielym šatstvom na 40 stupňov, tričko nepúšta farbu